PN MEDIA

Mobil: +420 777 283 600

Neděle 27.11.2022,  svátek má: Xenie
PN MEDIA
PN MEDIA
x=(-b±√(b^2-4ac))/2a

PR není složitá matematika,
ale musí mít výsledek!
PN MEDIA
Jeďte také na nové vlně marketingových komunikací!

Využívejte internetový marketing!
PN MEDIA
Facebook používá 3,9 milionu Čechů

Chcete zviditelnit vaše produkty nebo služby
na Facebooku?

VÁŠ FACEBOOK

Tisk

VYTVOŘENÍ STRÁNEK NA FACEBOOKU A AKTUALITACE FCB STRÁNEK

Facebook používá 3,8 milionů Čechů, což už je velice zajímavá cílová skupina. Sociální sítě jsou účinným komunikačním kanálem vhodným nejen pro soukromou komunikaci, ale také pro business. Zviditelněte vaše služby nebo produkty na Facebooku. Založím Vám stránku a postarám se o její pravidelné aktualizace. Kontakt: e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , mob.: 777 283 600.
 

Komplexní služby v oblasti prezentace na Facebooku

Na Facebooku můžete účinně propagovat vaši společnost, jakékoliv produkty či služby (e-shopy, hotely, penziony, nejrůznější výrobky, nabídky cestovních kanceláří, lázní, restaurací atd.). Díky prezentaci na internetu podstatně zvýšíte známost vaší značky, vašeho produktu. O vašich nabídkách budou lidé vědět. Díky prezentaci na Facebooku také zvýšíte návštěvnost svých internetových stránek. Nabízím:
  • založení stránky na Facebooku
  • aktualizace stránky na Facebooku (nebudete se muset starat o psaní textů a aktualizace, vaše stránka bude neustále aktuální a bude propagovat vaše nabídky, vaše produkty nebo služby. Získejte za minimální náklady nové zákazníky).
 

Ukázky realizovaných stránek na Facebooku - reference

 

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Počasí si člověk vybrat nemůže, ale specialistu
na marketingové komunikace ano!