ZPRACOVÁNÍ WWW

Tisk

WEB NA MÍRU – TVORBA WWW STRÁNEK, SEO OPTIMALIZACE

Potřebujete microsite, nové webové stránky bez redakčního systému, www stránky s redakčním systémem či e-shopy? Pokud již máte vlastní www stránky, udělám jejich audit a navrhnu možnosti, které vám pomohou získat nové zákazníky, aby váš web byl nejen funkční a splňoval veškeré požadavky na moderní design, ale hlavně aby vám pomohl generovat obraty/zisky. WWW stránky vám zajistím ve spolupráci s OMEGA® WEB Czech kompletně – od zajištění domény a zpracování grafických návrhů až po finální zprovoznění. Můžu pro vás také zpracovat SEO optimalizované texty na web. Kontakt: e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , mob.: 777 283 600.

Microsite

Mistrosite je jednoduchý web, zpravidla o jedné až třech stránkách. Bez redakčního systému – nemůžete sami provádět aktualizace. Mistrosite se může používat jako doplněk stávajícího webu. Je vhodný například pro podporu e-shopu.

Tvorba www stránek bez redakčního systému – statické www stránky

Bez redakčního systému znamená, že sami nemůžete na web vkládat aktuální texty a fotografie. Výhodou je ovšem nižší cena oproti stránkám s redakčním systémem. Vhodné zejména pro firmy, které potřebují imageový nadčasový web, ne web založený na aktualitách.

Tvorba www stránek s redakčním systémem

Sami můžete vkládat texty i fotografie a případně videa. Součástí jsou moduly: Správce článků, Novinky, Kontaktní formulář, Hledání, Anketa, Fotogalerie, možné jsou i jazykové mutace. Strukturu stránek navrhnu dle vašich představ, menu může mít celou řadu položek.

E-shopy

Navrhnu a zajistím nejideálnější řešení – dle druhu prodávaného zboží. Od grafického návrhu po realizaci.

Vyberte si balíček FOX WEB, který vám bude nejvíce vyhovovat


Aktualizace www stránek – Podpořte návštěvnost vašeho webu aktualizovanými texty

Nabízím také službu: Aktualizace internetových stránek.  
Podívejte se na REFERENCE